Fundacja IDEA - Innowacja dla Edukacji i Aktywności zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt.” Mamo! Tato! Jak Ty nic nie rozumiesz!”. Zadaniem szkoły jest wybranie zespołu składającego się maksymalnie z siedmiu uczniów. Zadaniem utworzonego zespołu będzie przygotowanie kampanii społecznej skierowanej do dorosłych: rodziców, opiekunów i nauczycieli. W kampanii młodzież daje “instrukcje”, mapę jak poruszać się po świecie nastolatka, a w niej odpowiada na pytania: Jak dotrzeć do niego? W jaki sposób? Jak się z nim kontaktować? Co utrudnia ten kontakt?

Czego brakuje, dlaczego nastolatkowie nie słyszą rodziców i na odwrót? Co należałoby zrobić, żeby wzajemnie się usłyszeć? Grupa powinna może przedstawić swoje pomysły w dowolnej formie, np. działanie ambientowe, działania w social media, forma plastyczna, fotograficzna czy też z użyciem innych środków wyrazu.
Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone. Gratyfikacje dostaną zarówno uczniowie w postaci voucherów, ale także szkoła. Pula nagród dla uczniów to 2500 zł w formie voucherów do sklepu Empik. Natomiast pula nagród dla szkół wynosi wynosi 4000 zł w postaci karty bankowej.
Uczniowie będą realizować zadanie konkursowe w terminie 18.10.2018 - 20.11.2018 roku, a rozstrzygnięcie nastąpi w dniach 21 -26 listopada br.

Szczegółowe informacje na temat konkursu wraz z regulaminem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..